O nas

Już od 5 lat zapewniamy przychodniom poszukującym urlopowego lub chorobowego zabezpieczenia świadczeń POZ kompleksowe zastępstwa wykonywane przez nasz zespół zawodowych lekarzy-zastępców. Najczęściej nasi Klienci wybierają zastępstwa na okres 2-3 tygodni. Oczywiście krótsze i dłuższe terminy są również dostępne.

Standardowo nasi lekarze konsultują 40 godzin tygodniowo jednak jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb. Co wyjątkowe w Polsce - nasz zespół zastępców to lekarze zawodowo zajmujący się zastępstwami w POZ, którzy nie rozpoczęli specjalizacji i od ukończenia stażu podyplomowego są szkoleni i nadzorowani przez doświadczonego lekarza-zastępcę, specjalistę medycyny rodzinnej lek. Jacka Bujko.

Nadzór, który sprawuje lekarz specjalista medycyny rodzinnej nad członkami naszego zespołu jest zgodny z wymogami NFZ dla lekarzy pracujących pod nadzorem w POZ.

Lekarz na zastępstwo potrzebny od zaraz?

Już się tym zajmujemy. Wyślij wiadomość.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności