Zespół

dr Jacek Bujko

Ukończyłem wydział Lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w 2010 roku a staż podyplomowy w szczecińskim szpitalu MSWiA - w 2011 roku. Rozpocząłem specjalizację z medycyny rodzinnej w ramach rezydentury jako kandydat z najwyższym wynikiem Lekarskiego Egzaminu Państwowego.

Ukończyłem szkolenia dodatkowe w zakresie medycyny rodzinnej w Wielkiej Brytanii, Holandii i Hiszpanii oraz jestem laureatem specjalnego bursarium na udział w Światowym Zjeździe Lekarzy Rodzinnych w Lizbonie w 2014 roku. Od 2012 roku działam w grupie Młodych Lekarzy Rodzinnych Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce oraz należę do zachodniopomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Kolegium Lekarzy Rodzinnych W Polsce.

W 2016 roku ukończyłem szkolenie specjalizacyjne zdobywając tytuł specjalisty medycyny rodzinnej oraz dodatkowo ukończyłem szkolenie Leonardo EURACT uzyskując dyplom nauczyciela medycyny rodzinnej. Jestem doktorantem III roku PUM, prowadzę zajęcia ze studentami III i IV roku Wydziału Lekarskiego w zakresie diagnostyki laboratoryjnej. Pracowałem w ponad dwudziestu różnych praktykach medycyny rodzinnej w całej Polsce wykonując zastępstwa za lekarzy rodzinnych.

Prywatnie jestem ojcem trójki dzieci i prowadzę własny klub sportowy.

Tomasz Kołat

W 2004 roku ukończyłem Politechnikę Szczecińską, otrzymując tytuł inżyniera informatyki. Aktualnie pracuję na stanowisku Dyrektora ds. Administracji w Przychodni Szczecińskiej.

Moja praca polega na obsłudze systemu informatycznego, portalu świadczeniodawcy, ochronie danych osobowych oraz wszelkich sprawach związanych z rozliczeniami z NFZ. Staram się śledzić nowinki technologiczne i wdrażać nowe funkcjonalności w przychodni medycyny rodzinnej. Od 2016 roku zajmuję się także organizacją zastępstw dla lekarzy w POZ.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Interesuję się akwarystyką i XVII-wieczną historią Polski.

Lekarz na zastępstwo potrzebny od zaraz?

Już się tym zajmujemy. Wyślij wiadomość.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności